Anasayfa / Mobil / Android 4.4.3 Güncellemesi Gün sayıyor

Android 4.4.3 Güncellemesi Gün sayıyor

Dünya devlerinden Google firmasının Akıllı telefonlarımız için çıkarmış olduğu ve dünyada en çok kullanılan işletim sistemi Android’in yeni sürümü haftaya yayınlanıyor.Bir çok firmanın telefonlarında kullandığı android İşletim sistemi en çok kullanılan işletim sistemi ünvanı nı almış durumda Android’i ise İOS ve Windows Phone işletim sistemi takip ediyor.

Google her yıl işletim sisteminin sürümünü yükseltiyor ve yenilikler katıyor.Kısa zaman önce Android 4.4.2 sürümünü sunan Google 23 Mayıs tarih de ise Android 4.4.3 sürümünü yayınlayacak ve bu sürümü Nexus telefonlarına sunacak. Nexus ailesinden ise Android 4.4.3 sürümünü alacak olan telefonlar Nexus 4 ve 5 olacak Tablet olarak ise Nexus 7 ve 10 modellerine geliyor.Ayrıca yeni Android sürümü Google’nin yeni modeli Nexus 6 ile birliktede gelecektir.Yeni sürüm sadece Nexus modellerine sunulmayacak ve firmaların çıkarmış oldukları Google Play Edition modellerine de sunulacak.

Yeni Android 4.4.3 sürümü eski sürüme göre çok fazla bir yenilik getirmiyor yeni eski sürümde olan bazı hatalar yeni sürüm ile düzeltiliyor ve saha stabil ve sorunsuz hale getiriliyor. Google önümüzdeki zamanlarda Android’in yeni Sürümleri Android 4.5 veya 5′i sunacağını söyleye biliriz.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Galaxy Mega 2

Samsung Galaxy Mega 2 detayları çıktı

Samsung Galaxy Mega 2 phablet’nin özellikleri benchmark sonuçlarında ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın