Anasayfa / Oyun / Assassin’s Creed: Unity’in yeni videosu sizi hayran bırakacak

Assassin’s Creed: Unity’in yeni videosu sizi hayran bırakacak

Ubisoft tarafından geliştirilen yeni Assassin’s Creed: Unity oyunun videosu bu serinin hayranı olmayanların dahi ilgisini çekecektir.

Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu olan Unity’nin piyasaya çıkmasına biraz zaman var. Ubisoft bu arada güzel bir pazarlama taktiği kullanarak oyuncuların ilgisini çekmek için videolar yayınlamaya devam ediyor. Yeni yayınlanan videoda kreatif direktör Alex Amancio tarafından oyunun yapısıyla hakkında pek çok bilgi veriliyor.

Oyunda kullanılan Anvil adlı motor serinin eski oyunlarına kıyasla büyük yenilenme geçirmiş. Ancak Ubisoft sadece daha gerçekçi grafikler yaratmaya çalışmamış, daha gerçekçi bir oyun dünyası ve çok daha rafine dövüş dinamikleri de geliştirmiş. Oyundaki Paris her ne kadar Fransız Devrimi dönemindeki Paris ile birebir aynı olmasa da, şehrin genel yapısı ve tarihi binaların konumları aslına çok yakın. Mesela Notre Dame Katedrali’nin tasarımı için bir yıla yakın süre harcanmış ve oyunda da önemli bir rol oynayacak.

Unity’nin en önemli özelliklerinden biri ise aynı anda dört kişinin birlikte senaryoda ilerlemesine imkan tanıyacak olan co-op oyun modu olacak. Burada dört farklı suikastçı aynı anda yan yana dövüşerek senaryoyu ilerletebilecek. Tüm bu yeni teknik ve yapısal yenilikler, özellikle yeni nesil oyun konsolları Playstation 4 ve Xbox One tarafından sunulan imkanları kullanmaya yönelik olarak hazırlanmış. Tüm bunların detaylı olarak görebilmek için aşağıdaki videoyu Full HD izlemenizi tavsiye ederiz.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Yeni Assassin’s Creed Videosu Çıktı!

Ubisoft’un başarıyla devam ettirdiği,  Assassin’s Creed serisine gelecek olan yeni oyunu Unity için yeni bir video …

Bir Cevap Yazın