Anasayfa / Mobil / Asus Akıllı Saati’ni IFA Fuarında tanıtacak
Asus

Asus Akıllı Saati’ni IFA Fuarında tanıtacak

Asus her gün akıllı cihazlarına bir yenisi ekliyor. Asus’un Android Wear’lı akıllı saati rakiplerine oranla daha uygun fiyatla satılacak ve tüm Android cihazlarda kullanılabilecek.

Asus’un IFA’da tanıtacağı cihazlar arasında bir akıllı saatin yer alacağı artık netleşti. Tayvanlı üreticinin Twitter üzerinden yayınladığı tanıtım akıllı saatin tasarımına dair ilk ipucunu veriyor. Cihaz hakkındaki teknik detayların ise ilerleyen günlerde yayınlanması muhtemel görünüyor.

asus-watch

3 Eylül’de şirketin düzenleyeceği basın toplantısında lanse edilecek akıllı saat, tasarım noktasında LG G Watch ya da Samsung Gear Live’in aksine Moto 360’a daha fazla benzemekte. Asus’un ayrıca akılı saati rakiplerine oranla daha uygun fiyattan satması bekleniyor. Cihaz 100-150 dolar arasında fiyatlandırılacak. Son olarak Asus’un akıllı saat için Twitter üzerinden yayınladığı tanıtımda, Lübnan asıllı ABD’li ressam, şair ve filozof Halil Cibran’ın şu sözüne değinelim: “”Zaman dönüşüyor biz de değişiyoruz”.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

ASUS ZenFone 2 ön satışa çıktı!

ASUS’un sabırsızlıkla beklenen akıllı telefonu ZenFone 2, ön satış sürecine girdi. Telefonlar Aliexpress’te listelenmeye başlandı.

Bir Cevap Yazın