Anasayfa / Güncel / Asus yeni nesil oyuncu anakartlarını tanıttı

Asus yeni nesil oyuncu anakartlarını tanıttı

Asus, Intel 9 serisi yonga setini temel alan, LGA Soket 1150 ile donatılmış ve yeni nesil Core işlemcileri destekleyen anakart serisini tanıttı.

Asus markalı Republic of Gamers (ROG), The Ultimate Force (TUF) ve WS (iş istasyonu) serisi yeni anakart modelleri, Z97 ile H97 yonga setlerinin potansiyellerini artıran teknolojilerle daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve performans sunmayı amaçlıyor. Z97 ve H97 serisi anakartlar, yüksek performanslı bilgisayarlar, oyun makineleri ya da multimedya eğlence merkezi gibi farklı alanlarda hizmet edebilmek üzere geliştirilmişler. SATA Express ve M.2 destekleyen seride Turbo LAN ve Crystal Sound 2 teknolojileri de bulunuyor.

Z97M-PLUS_2D

Asus Republic of Gamers’ın (ROG) satışa sunulan Maximus VII Gene mATX, Maximus VII Hero ATX, ve yeni Maximus VII Ranger ATX oyun anakartlarının üçü de siyah-kırmızı renklerde. LANGuard ile ROG Maximus VII serisi anakartların, voltaj dalgalanmalarına karşı korunması amaçlanıyor.

ATX ve mATX boyutları olan TUF Sabertooth Z97 Mark 1 ile Gryphon Z97 Armor Edition anakartlar ise termal zırh, TUF Fortifier ve Dust Defenders ile donatılmış.

Anakartların Türkiye fiyatı hakkında ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

ASUS ZenFone 2 ön satışa çıktı!

ASUS’un sabırsızlıkla beklenen akıllı telefonu ZenFone 2, ön satış sürecine girdi. Telefonlar Aliexpress’te listelenmeye başlandı.

Bir Cevap Yazın