Anasayfa / Mobil / ASUS ZenFone 2 ön satışa çıktı!
Zenfone 2

ASUS ZenFone 2 ön satışa çıktı!

ASUS’un sabırsızlıkla beklenen akıllı telefonu ZenFone 2, ön satış sürecine girdi. Telefonlar Aliexpress’te listelenmeye başlandı.

Şu sıralar akıllı telefon pazarına damgasını vuran ASUS, ZenFone 2 modelleriyle ilgi odağı olmuş durumda. Fiyat/performans konusunda çok iddialı akıllı telefonlar üreten ASUS, yine ortalığı kasıp kavuracak gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde en ucuz modeli de sızdırılan ZenFone 2 ailesi, Aliexpress.com adresinde ön satış sürecine başladı. 199$, 299$ ve 439$ fiyat etiketleriyle alıcı bekleyen ZenFone 2 ailesi, tüm kullanıcılara hitap etmek adına geniş fiyat çeşitliliği sunuyor.

ZenFone 2 serisinin en uygun fiyatlı 199$’lık modeli 5 inç 720p ekranı, Intel Atom CloverTrail Z2560 işlemcisi, 2GB RAM’i ve 8MP arka kamerasıyla adeta ZenFone 5’in aynısı gibi görünüyor. Telefonun özelliklerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer ZenFone 2 modelleri ise oldukça güçlü teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. 299$’lık modelde 2GB RAM, 439$’lık modelde 4GB RAM bulunuyor. Kalan özellikler iki telefonda da aynı görünüyor. ZenFone 2’nin güçlü modellerinin teknik özelliklerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bakalım ASUS ZenFone 2’ler ülkemize ne zaman gelecek ve fiyatlar ne şekilde olacak.

 

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

ASUS, X99 serisi anakartlarını tanıttı!

ASUS, üç yeni ATX anakartı X99-Deluxe, X99-Pro ve X99-A‘yı tanıttı. Intel® X99 yonga seti ile …

Bir Cevap Yazın