Anasayfa / Uygulamalar / Android / Clumsy Ninja Android’e Geldi

Clumsy Ninja Android’e Geldi

iPhone 5’in çıkış oyunu olarak gösterilen Clumsy Ninja, Android platformuna da geldi. Clumsy Ninja’yı Android’de mutlaka denemelisiniz.

2012 yılında iPhone 5’in lansmanında tanıtılan gerçekçi fizik efektleri ile dikkat çeken Clumsy Ninja oyunu geçtiğimiz yılın Eylül ayında App Store’daki yerini alabilmişti. iPhone 5 sahipleri bu oyun için tam 1 yıl beklese de oyunun yapısı ve fizik motoru tüm beklentileri karşılamıştı.

Clumsy Ninja Android’e geldi!

Sevimli bir Ninja’yı parmak hareketleri ile ayakta durdurmaya veya görevler için oradan oraya fırlattığımız Clumsy Ninja oyunu Android platformuna da geldi. Oyun Google Play Store’da ücretsiz olarak sunulmasına rağmen uygulama içi satın alma seçeneklerini de bünyesinde bulunduruyor. Bu seçenekler ile sevimli Ninja’nıza yeni kostümler alabilirsiniz.

Neden ilk önce App Store’a geldi?

Geçtiğimiz gün paylaştığımız haberde oyun piyasasının kızışacağından bahsederken, firmaların oyun geliştiricilerine ücret ödeyerek oyunları ilk önce kendi platformuna yayımlamalarını istediklerine değinmiştik. Apple, tahminlerimize göre Clumsy Ninja’nın ilk önce App Store’da yayımlanması için geliştiriciye ücret ödemiş olabilir.

Dilerseniz işin firmalar arasında olan çekişme boyutunu bir kenara bırakın ve Clumsy Ninja oyununu Android için buradan indirip keyif dolu dakikalar geçirmeye bakın.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

iOS için Duck Destroyer ile ördek avı yeni bir boyut kazanıyor

Chillingo tarafından geliştirilen Duck Destroyer yıllar öncesinin ördek avına yeni bir boyut getirmek üzere App …

Bir Cevap Yazın