Anasayfa / Oyun / Dota 2 ve CS:Go, Dust Haritasında Buluştu!

Dota 2 ve CS:Go, Dust Haritasında Buluştu!

CS:Go dust haritasında Dota 2 karakterleri, Counter takıma karşı mücedele ederse sonuç ne olur?

MaritimeTR ismili kullanıcı Facebook ve Youtube’da paylaştığı videolarla Dota 2 ve CS:GO oyuncularının gözüne giren yapımcı aslında bir Türk. Deniz Güneş, Valve’in meşhur iki oyununu başarıyla bir araya getirmiş.

Deniz’in YouTube kanalında birçok video bulunuyor. Hepsi de Dota 2 üzerine kurulu, espri içeren kurgulardan oluşuyor. Diğer çalışmalarını da kendi sitesinden paylaşmaya devam ediyor.

Ancak Deniz Güneş’in son kurguladığı video büyük bir patlama yarattı. Hatırlarsanız Valve, Source Moviemaker ile oyunculara kendi oyun-video projelerini hayata geçirme imkanı sunmuştu. Valve markası adı altında piyasaya sürülen oyunları, Source Moviemaker ile video haline getirip kurgulanabiliyor.

MaritimeTR ismini kullanan Deniz Güneş’in bu son çalışmasında da Source Moviemaker kullandığını düşünüyoruz. 1 Temmuz tarihinde YouTube’a yüklediği video, yurt dışındaki birçok oyun platformundan da olumlu yorumlar aldı. Serinin devamının geleceği de müjdelendi.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Dota 2 oyuncularına özel SteelSeries’den oyuncu faresi

Dünyanın en iyi  oyuncu ekipmanları üreticisi SteelSeries bugün yeni bir oyuncu faresini ortaya çıkarttı: SteelSeries Rival …

Bir Cevap Yazın