Anasayfa / Etiket Arşivi

Etiket Arşivi

Nexus 9 Hakkında Yeni Detaylar

Google’ın yıl sonuna doğru çıkarması beklenen yeni tableti Nexus 9 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Nexus 9 teknik özellikleri açısından oldukça zengin görünüyor. 

Read More »

Nexus 4 ve Nexus 7′ye Android L yüklenebilecek

Google I/O 2014 konferansında Android’in yeni bir görünüm ve bir takım özellikleri getiren son sürümü Android L’yi görücüye çıkarmıştı. Ancak şirketin ilk etapta sadece Nexus 5 ve ikinci nesil Nexus 7 için Android L sürümleri yayınlaması, resmi Android L ROM’u bekleyen Nexus 4 ve birinci nesil Nexus 7 sahiplerini endişelendirmişti. Google eski Nexus cihazları için resmi Android L Yazılımcı Ön …

Read More »

Android Auto tanıtıldı

Android Auto

Google, 25 haziranda yapmış olduğu geliştiriciler konferansında tanıttığı Android Auto ile Android işletim sisteminin daha fazla alanda kullanılmasını amaçlıyor. Android işletim sisteminin yeni sürümü Android L‘nin arabalar için uyarlanmış ve basit bir arayüze sahip sürümü olan Android Auto‘da güvenliğin ön planda olduğunu belirtebiliriz. 

Read More »

Android Lollipop geliyor

Google’ın bu gece başlayacak I/O konferasında tanıtacağı, Android’in beşinci sürümü olan  Android Lollipop görselleri internete sızdırıldı.

Read More »