Anasayfa / Etiket Arşivi

Etiket Arşivi

Fifa 2015’in Demosu Çıkıyor!

Futbol oyunları sevenlerin merakla beklediği Fifa 2015‘ten müjdeli haber geldi. Origin tarafından yapılan açıklamada Fifa 2015 demosu 9 Eylül tarihinde yani bugün yayımlanacak. Origin yaptığı açıklamada sadece demonun PC platformunu kapsadığını ve PS4 ve Xbox One için kesinlik belirtmediğini bildirdi. Origin sadece PC platformunda çalıştığı için kendi tarafına düşen açıklamayı yapmakla yetindi. Düşünüldüğünde Xbox One ve PS4 gibi platformlarada FIFA …

Read More »

PES 2015 futbolda devrim yaratacak!

FIFA ve PES son yıllarda oyun meraklılarına daha iyi oynanabilirlik ve kaliteli görüntü sağlamak için her sene oyunlarda farklı grafik motoru kullanıyorlar.Bu ikili arasında her yıl büyük bir rekabet ve çekişmenin yaşandığını hatırlatmaya da sanırım gerek yok. Ancak Konami, bu yıl ki düelloyu PES 2015′in açık ara kazanacağından bir hayli emin.

Read More »

FIFA 15′in grafik detayları yayınlandı!

Oyun sevenlerin merakla beklediği FIFA 15  oyunun görsel detayları çıkmaya başladı. EA Sports tarafından yayınlanan bir videoda FIFA 2015‘e ait grafik dataylarının nasıl şekillendiğini görüyoruz. Oldukça iyi ve gerçekçi görünen grafik detayları, oyun piyasaya çıkınca aynı kaliteyi verebilecek mi?

Read More »