Anasayfa / Oyun / FIFA 15’den muhteşem görüntüler

FIFA 15’den muhteşem görüntüler

Futbol oyunlarında aklımıza gelen ilk iki isimden biri FIFA serisidir. Ezeli rakibi olduğu PES serisi ile giriştiği mücadele, her sene kendini geliştirerek daha iyi bir oyun ve kaliteli  görselleri ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. Fakat bu yıl, FIFA 15’de çok önemli gelişmeler yaşanacak gibi görünüyor.

EA Sports’un bugün yapmış olduğu duyuruda, FIFA 15 hakkında büyük tereddüt yaşayanların ya da bu sene FIFA’ya mı PES’e mi şans versem diyenleri heyecanlandıracak cinsten. Açıklamayla birlikte paylaşılan yeni trailer’da da görüldüğü gibi, bu sene ki oyunda tam 600 yeni animasyon daha kullanılmış. Bunun anlamı ise, daha gerçekçi tepkiler, daha insancıl hareketler göreceğiz. Futbol oyunlarını takip edenlerin en büyük hayalidir gerçek bir tepki alabilmek. Videoda bu konuda epey bir yol kat edilmiş gibi görünüyor. Ancak hepimizin bildiği gibi işi en doğrusunu ancak oyun çıktığında anlayabileceğiz.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

FIFA 15’te Türkiye Süper Ligi Olacak

Dünyanın en iyi 2 futbol oyunundan biri olan Electronic Arts imzalı FIFA serisinden müjdeli haber geldi. Electronic Arts’ın …

Bir Cevap Yazın