Anasayfa / Uygulamalar / Apple İOS / Flashout 2, Appstore’daki yerini aldı

Flashout 2, Appstore’daki yerini aldı

Jujebee tarafından masaüstü platformlar ve mobil cihazlar için geliştirilen Flashout 2, iOS platformu için yayımlandı.

Flashout 3D’nin devam oyunu niteliğindeki Flashout 2’de yine yer çekimine meydan okuyan jetlerin futuristik pistlerdeki kapışmasına şahit oluyoruz. İlk oyuna göre daha kaliteli grafiklerle karşımıza çıkan yapım, daha geniş bir oyun içeriği de sunuyor.

Tek oyunculu modunda kariyer, tek yarış ve zamana karşı yarış olmak üzere üç farklı oyun modu bulunduran yapımın çok oyunculu modunda ise; Game Center, multiplayer, ghost ve bet olarak adlandırılan dört farklı mod yer alıyor. Londra, Paris ve Moskova gibi mekanlardan esinlenilerek hazırlanan 10 farklı pistin bulunduğu oyunda yükseltilebilir nitelikteki 9 farklı yarış jeti oyuncuların beğenisine sunuluyor. Jiroskop ve sanal butonlar yardımıyla sağlanan 6 farklı kontrol şemasına sahip olan oyunda kontrolcü ve Apple TV desteği de yer ediniyor.

Flashout 2’nin grafikleri ilk oyuna göre daha kaliteli olsa da mükemmeli vaat etmiyor. Ancak oyun, genel yapı itibariyle futuristik havayı başarıyla yansıtıyor. Bu futuristik yapı hareketli müziklerle de destekleniyor. Flashout 3D’yi beğenen ve futuristik yapıdaki yarış oyunlarından hoşlanan mobil oyunculara önerebileceğimiz Flashout 2’ye aşağıdaki Appstore bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz. Bu arada oyunun PC, Mac, Windows Phone ve Android için de yayımlanacağını belirtelim.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Apple İkinci Mağazasını Anadolu Yakasına Açıyor

5 Nisan 2014’te Apple, Türkiye’de ilk mağazasını Zorlu Center’a açmıştı. İlk mağazasını İstanbul’daki Avrupa yakasına açan …

Bir Cevap Yazın