Anasayfa / Mobil / Galaxy Note 4 Geliyor!

Galaxy Note 4 Geliyor!

Samsung Galaxy Note 4 tablet telefon bu sefer de şirketin resmi verileri arasında kendisini gösterdi. Ürün iki ayrı model olarak satışa çıkacak.

Samsung’un yakın zamanda ortaya çıkacağı konuşulan yeni phablet’i Samsung Galaxy Note 4 yavaş yavaş kesinleşiyor. Şimdiye kadar birden fazla kez hakkında bilgiler sızan tablet telefon bu sefer de model numarası ile karşımızda. Samsung’un resmi web sitesinde User Agent profilinde görülen model numarası ise şu şekilde: SM-N910. Daha önce de dedikodulardan öğrendiğimiz gibi, profil bizlere cihazın ekranı için Quad HD (1,440 x 2,560 piksel) çözünürlüğünde olduğunu gösteriyor.

Samsung-Galaxy-Note-4-SM-N910A-ATT-02

Samsung Galaxy Note 4 adlı phablet’in göründüğü bir başka mecra ise, ithalat ve ihracat takip şirketi olan Zauba’nın web sitesi. Siteye göre Galaxy Note 4 ekranı 5.7 inç boyutlarında olacak. Bu da cihazın öncülü olan Galaxy Note 3 gibi aynı ekran boyutlarında olacağı anlamına geliyor. Pek tabii bu sefer çözünürlük ve piksel yoğunluğu çok daha yükseltilmiş olarak.

Kaynaklar SM-N910 model no’lu cihazın Galaxy Note 4 olacağının mantıklı olduğunu, çünkü Galaxy Note 3′ün model numarasının ise SM-N900 olduğunu belirtiyor. Bir başka söylenti ise Samsung’un Galaxy Note 4 için seçeceği farklı tasarımlar. Denilenlere göre Galaxy Note 4′ün bir modeli standart bir ekrana, bir diğeri ise sınırlı sayıda üretilecek olan kavisli ekrana sahip olacakmış.

Çok daha önce de dile getirildiği gibi cihazın önümüzdeki Eylül ayında gerçekleşecek olan IFA 2014 fuarında ortaya çıkacağı belirtiliyor. Satışa sunulacağı tarih ise IFA’dan sadece birkaç hafta sonra bile olabilirmiş!

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Samsung Galaxy Note 4, fiyatı ve çıkış tarihi

Samsung’un akıllı telefonları ülkemizde oldukça popüler halde. Güney Kore’li dev teknoloji firması Samsung, markasının yurdumuzda …

Bir Cevap Yazın