Anasayfa / Mobil / Galaxy Note 4 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Galaxy Note 4 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 4′ün tanıtım tarihi belli oldu gibi… İşte o tarih ve detaylar!

Samsung’un, phablet kategorisinin yaratıcısı Galaxy Note devi ne kadar çabuk büyüdü değil mi? Geriye dönüp baktığımızda serinin ilk modelinin daha yeni çıktığını dün gibi hatırlamak mümkün. Ancak dördüncü jenerasyona ulaştık bile. Galaxy Note 4′e çok az zaman kaldı.

Gelen haberlere göre Galaxy Note’un yeni nesli sonbaharda Berlin’de düzenlenecek olan IFA fuarı öncesinde tanıtılacak. Serinin 4′üncü amirali olacak olan Galaxy Note 4′ün buna göre 3 Eylül tarihinde tanıtılması bekleniyor. Note 4′te bizleri şaşırtıcı yenilikler karşılayabilir. Zira söylentilere göre Note 4′ün ekranı kavisli bir yapıya sahip olabilir. Diğer yandan ekran yeni nesilde büyümeye devam edecek. Note 3′te 5.7 inçlik bir ekran vardı hatırlarsanız. Note 4′te ekran daha büyük olacak; amiral 5.9 inçlik bir ekranla gelecek diyebiliriz. Note 4′le ilgili diğer spekülasyonlar arasında 64 bit’li bir işlemciyle ve 4 GB RAM’le geleceği bulunuyor. Yeni amiralin yakında daha fazla bilgi sızdıracağını biliyoruz. Şimdilik bekliyoruz.

Kaynak: Hürriyet

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Samsung Galaxy Note 4, fiyatı ve çıkış tarihi

Samsung’un akıllı telefonları ülkemizde oldukça popüler halde. Güney Kore’li dev teknoloji firması Samsung, markasının yurdumuzda …

Bir Cevap Yazın