Anasayfa / Mobil / Galaxy Note 4’ün bazı özellikleri sızdı

Galaxy Note 4’ün bazı özellikleri sızdı

Samsung’un sonraki phablet modeli Galaxy Note 4 ile alakalı sızıntılar var.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Şubat ayında tanıttığı amiral gemisi Galaxy S5’i yakında küresel anlamda satışa sunacak. Galaxy S5 satışa çıktıktan sonra ise Samsung yeni phablet modeli Galaxy Note 4’e odaklanacak. Hatta görünüşe göre Samsung, bir süredir bu cihazı üzerinde çalışmalar yürütüyor.

Bu anlamda Çinli site CNMO, Galaxy Note 4 hakkında önemli bilgiler sızdırdı bile. Sitenin yapmış olduğu habere göre, Galaxy Note 4’te 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde QHD ekran bulunacak. Yani cihazda 2K ekran yer alacak. Ayrıca söylentilere göre Galaxy Note 4 de tıpkı Galaxy S5 gibi su ve toz geçirmez olacak. Bu anlamda ilk defa bir Galaxy Note telefonda bu özellikler yer alacak.

Öte yandan Samsung’un bu yeni phablet modelinin Berlin’deki IFA 2014 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Yani büyük bir sürpriz olmazsa Eylül ayına kadar bu cihazı göremeyeceğiz. Ancak o zamana kadar başka sızıntılar da muhtemelen olacaktır.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Samsung Galaxy Note 4, fiyatı ve çıkış tarihi

Samsung’un akıllı telefonları ülkemizde oldukça popüler halde. Güney Kore’li dev teknoloji firması Samsung, markasının yurdumuzda …

Bir Cevap Yazın