Anasayfa / Güncel / Galaxy S5’in fiyatı ve çıkış tarihi

Galaxy S5’in fiyatı ve çıkış tarihi

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S5’i az önce duyurdu. Peki Galaxy S5’in fiyatı ne kadar olacak ve ne zaman satışa çıkacak?

Samsung, yeni amiral gemisini Barselona’da düzenlenen MWC 2014 fuarında düzenlediği Unpacked 5 etkinliğiyle beraber tüketicilerin beğenisine sundu. Oldukça iddialı özelliklere sahip olan cihaz birçok yeni özelliğiyle geliyor. Kalp hızı sensörü ve parmak izi tarayıcısı bunlardan sadece bazıları. Peki Galaxy S5’in fiyatı ne kadar olacak ve ne zaman satışa çıkacak?

Cihazın çıkış tarihiyle alakalı ilk bilgi aslına bakarsanız etkinlik esnasında direkt olarak Samsung yetkilileri tarafından verildi. Samsung Galaxy S5’in yaklaşık 150 ülkede 11 Nisan itibarıyla satışa çıkartılacağı açıkladı. Bu bilinen bir konuydu. Fiyat konusuna gelince; Galaxy S5 11 Nisan’da birçok mobil operatör tarafından satışa çıkartılacak.

Mobil operatörlerin Galaxy S5’i iki yıl kontratlı olarak 199 dolar gibi bir fiyatla satması bekleniyor. Cihazın kontratsız fiyatının ise 600 dolar civarında olması bekleniyor. Bunun yanında cihazın ülkemizde ise 2000 lira civarında bir fiyatla satışa çıkmasını bekliyoruz. Sizce Galaxy S5’in ülkemizdeki fiyatı ne kadar olur?

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Bir Cevap Yazın