Anasayfa / Uygulamalar / Android / Gameloft’un Yeni Oyunu Dungeon Gems Yayınlandı

Gameloft’un Yeni Oyunu Dungeon Gems Yayınlandı

Oyun dünyasının en kaliteli yapımcılarından olan Gameloft, oldukça başarılı yeni bir oyunu daha kullanıcılarına sundu. Bugüne kadar çıkarmış olduğu oyunlar ile adından ve kalitesinden konuşulan Gameloft çıkarmış olduğu bulmaca oyunu Dungeon Gems‘i yayınladı.

Mobil oyun dünyasındaki sağlam yerini koruyan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan oyunlar yaratan Gameloft şimdide bulmaca kurgusuyla çıkarmış olduğu Dungeon Gems ile oyunseverlerin gönlüne taht kurdu. Daha önce çıkarmış olduğu ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Ashaplt ve GT Racing oyunlarının dışında Spider-Man, Dungeon Hunter, Six Guns gibi diğer aksiyon oyunlarıyla kullanıcılardan tam not alan Gameloft bugün yayınlamış olduğu Dungeon Gems ile kullanıcılarına oldukça farklı bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Dungeon Gems oyununda yer altındaki kodeslere gidip kendi yönetmiş olduğunuz karakter ile korku dolu macerelara giriyorsunuz. Oyunda en başarılı olmak için savaşırken bir yandan da kötülüklere karşı inanılmaz zor savaşlar vererek oyundan galip ayrılmaya çalışıyorsunuz. Farklı elementlere sahip taşların birleşmesiyle karakterinize özellik katabileceğiniz ve düşmanlara karşı savaştırabileceğiniz bu oyunda zekanızı oldukça iyi kullanmanız gerekiyor. Runik denilen taşların birleşmesiyle Dungeon Gems oyunu oldukça heyecanlı bir hal alıyor.

Grafik ve Ses efektleri konusunda Gameloft kalitesi oyunda hemen göze çarpmakta. Oyunun renkleri oldukça iyi tasarlanmış ve yaklaşım 220 adet kahraman ile savaşlarınızı yapabileceğiniz bu muhteşem oyunu oynamanızı tavsiye ederiz

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Modern Combat 5: Blackout’un çıkış videosu yayınlandı

Gameloft’un merakla beklenen mobil oyunu Modern Combat 5 Blackout’un çıkış videosu yayınlandı. Modern Combat 5 Blackout …

Bir Cevap Yazın