Anasayfa / Mobil / HTC M8 Mini’ye ait basın görseli sızdırıldı
Htc One M8 Mini

HTC M8 Mini’ye ait basın görseli sızdırıldı

HTC’nin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da piyasaya sürmeye hazırlandığı amiral gemisi One M8’in daha küçük boyut ve düşük donanımlı versiyonu One Mini 2’ye ait basın görseli internette yer aldı.

Daha önceki gelen bilgilerde One M8’deki gibi çift kameranın yer almayacağı belirtilen telefonda sızan görsellerde de görüldüğü üzere yalnızca tek bir kamera yer alıyor. HTC’nin Ultrapiksel teknolojisine de yer vermediği modelde diğer telefonlardaki gibi 13MP’lik bir kameranın yer alacağı konuşuluyor. Diğer sızan teknik özelliklerini belirtecek olursak; 4.5″ ekranında 1280×720 piksel çözünürlük sunacağı belirtilen telefonda fiyat odaklı ürünlerde sıkça görmeye başladığımız 1.4GHz hızda çalışan Snapdragon 400 yongaseti yer alıyor. 1GB belleğe, 16GB dahili hafıza sahip olacak modelin yazılım tarafında ise Android 4.4 tabanı üzerinde Sense 6 arayüzü bulunuyor.

HTC One Mini 2’nin piyasaya çıkış tarihi ile ilgili şu an bir bilgi yok ancak Samsung Galaxy S5 Mini’nin de yakın zamanda piyasaya sürüleceği düşünülürse HTC’nin bu cihazı çok geçmeden piyasaya sürmek isteyeceği düşünülebilir.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

En Hızlı Windows Phone Cihazı HTC One M8 Oldu

HTC, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Windows Phone işletim sistemli HTC One M8, Lumia 1520′yi geride …

Bir Cevap Yazın