Anasayfa / Mobil / Htc One M8’de Harman Kardon İzleri

Htc One M8’de Harman Kardon İzleri

Sprint için geliştirilen HTC One M8′deki BoomSound hoparlörler içerisinde, Harman Kardon kullanılmış olabilir.

HTC’nin satış stratejisinde geniş bir yer tutan operatörler için, özel sürümler geliştirilmeye devam ediliyor. ABD’nin en büyük operatörlerinden Sprint için geliştirilen HTC One M8′de, global sürümde kullanılan hoparlörden çok daha gelişmişi kullanılıyor olabilir.

Beats Audio ile iş birliğini sonlandıran HTC, ilk olarak HTC One M7 ile beraber tanıttığı BoomSound teknolojisini yeni cihazlarında da kullanmaya devam ediyor. Özel sürümlerde de farklı firmalarla iş birliğine geçmeye başladı. HTC”nin bu sefer iş ortağı Harman Kardon gibi gözüküyor.

XDA Developers’tan Rydah805 isimli bir üye, Sprint HTC One M8′in ayarlar menüsünde Harman Kardon seçeneği olduğunu tespit etti ve ekran görüntüsünü forumda paylaştı.

htc-one-m8-harman-kardon

BoomSound yazısının altında bulunan Harman Kardon seçeneği, ya Harman Kardon araba ve ev sistemleriyle uyumlu bağlantı ya da dahili hoparlörlerin Harman Kardon tarafından desteklendiğine işaret ediyor. Bizim incelediğimiz ve global pazara sunulan HTC One M8 modellerinde ise böyle bir ibare gözükmemişti.

Henüz kesinlik kazanmamış bu haber, gelecekte belki yeni bir iş ortaklığının habercisi olabilir. Belki Beats ortaklığından sonra Harman Kardon ile bir iş birliği görebiliriz.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

En Hızlı Windows Phone Cihazı HTC One M8 Oldu

HTC, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Windows Phone işletim sistemli HTC One M8, Lumia 1520′yi geride …

Bir Cevap Yazın