Anasayfa / Mobil / iOS 8 Beta 4 Yayınlandı!
iOS 8 Beta 2

iOS 8 Beta 4 Yayınlandı!

Apple, iOS 8‘de sona doğru yaklaşıyor. Yaklaşık iki hafta önce yayınlanan iOS 8 Beta 3‘ün ardından Apple, dün akşam saatlerinde iOS 8 beta 4‘ü yayınladı.

Her 15 günde bir yeni beta yeni bir iOS 8 beta sürümü çıkartan Apple, iPhone 6 ile beraber iOS 8 tam sürümünü yayınlayacak. Apple’ın sürekli beta paketi sunmasının nedeni sistemi daha stabil hale getirmek ve geliştiricilerden geri dönüş sağlamak.

Cihazlarında iOS 8 Beta 3 yüklü olanlar için OTA yani Over The Air yöntemiyle yeni Beta 4 paketini yükleyebilecekeler, bu güncellemeyi telefonunuza yüklemek için yapmanız gereken; Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme menüsüne girmek. Burada İndir ve yükle diyerek cihazınızı iOS 8 Beta 4′e güncelleyebilirsiniz. Şu anda bizde cihazlarımızı henüz güncellemekte olduğumuz için güncelleme içeriği hakkında detaylı bilgi veremiyoruz ancak ilerleyen dakikalarda bu sayfadan yeni Beta sürümünün işletim sisteminde ne gibi değişiklikler meydana getirdiğini takip edebilirsiniz.  Ancak şu aşamada yeni güncellemenin her zaman olduğu gibi hata düzeltmeleri ve kararlılık sağlamaya yönelik değişiklikler içerdiğini söylemek mümkün.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

iPhone 6 için Geri Sayım Başladı

Apple bugün Türkiye saati ile 20:00’da bir etkinlik düzenliyecek ve bu etkinlikte iPhone 6 ve …

Bir Cevap Yazın