Anasayfa / Mobil / Kırmızı HTC One M8 4 Ağustos’da Piyasaya Çıkıyor

Kırmızı HTC One M8 4 Ağustos’da Piyasaya Çıkıyor

HTC’nin son amiral amiral gemisi One M8, yeni bir renk çaşidi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önceki amiral gemisi HTC One M7 de olduğu gibi kırmızı renkli HTC One M8 4 Ağustosda piyasaya çıkıyor.

Gelen bilgilere göre yalnızca İngiltere’de O2’nin piyasaya süreceği kırmızı HTC One M8 versiyonu 4 ağustostan itibaren satışa sunulacak. Şu anda İngiltere’de satışta olan HTC One M8 renleri ise Altın ve Gri olmak üzere 2 renk seçeneği bulunuyor.

Avrupada ilk kez İngiltere’de piyasaya sunulacak olan Kırmızı HTC One M8‘in nasıl bir arz talep ilişkisi yaşayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kırmızı HTC One M8′in yanı sıra  Mavi ve Pembe renge sahip modeller üstünde çalışıldığı belirtiliyor.

Kırmızı renge sahip HTC One M8′in fotoğraflarına bakarak oldukça etkileyici bir akıllı telefon modeli olduğunu söylemek mümkün. Önceden akıllı telefon denince aklımıza gelen renkler siyah, beyaz ve gri olurdu ancak şimdi firmalar modellerini kullanıcı istekleri doğrultusunda renklendiriyor. Çünkü insanlar sıkıcı renklere sahip cihazlar değil hareketli ve canlı renklere sahip cihazlar kullanmak istiyor.

İngiltere’de satışa sunulacak Kırmızı HTC One M8′in fiyatının ise tarifelere göre değişeceğini ancak ortalama 600 pound gibi bir fiyata sahip olacağı söyleniyor.

Renkli HTC One M8 modellerinin ne zaman ülkemizde satışa sunulacağı ile ilgili ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

En Hızlı Windows Phone Cihazı HTC One M8 Oldu

HTC, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Windows Phone işletim sistemli HTC One M8, Lumia 1520′yi geride …

Bir Cevap Yazın