Anasayfa / Güncel / LG Electronics Yeni Mağazasını Açtı!

LG Electronics Yeni Mağazasını Açtı!

LG Electronics mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.

Türkiye’deki mağaza sayısını hızla artırmaya devam eden LG Electronics yeni mağazasını Afyonkarahisar’da açtı. En yeni teknolojilerin sergilendiği ve denenebildiği mağazada, teknoloji harikası her türlü ürün yer alıyor. Afyon mağaza açılışına Afyonkarahisar Milletvekili Sait Açba ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da katıldı.

LG Electronics olarak 2014 yılı sonuna kadar mağaza sayısını 150’ye çıkarmayı hedeflediklerini belirten LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho sözlerini şöyle sürdürdü: “Şirket Türkiye’de beyaz eşya, TV, GSM, ses/görüntü sistemleri, klima ve IT ürünleri olmak üzere beş ayrı alanda faaliyet gösteriyor. Biribirinden farklı bu beş alanda tüketicilerin gereksinimlerini karşılıyoruz ve bu geniş ürün yelpazemizi Türkiye’nin her bölgesinde açılan ve açılacak olan LG mağazalarımız sayesinde, kullanıcılara toplu olarak görüp deneyebilme olanağı tanıyoruz. Büyük şehirler dışında Anadolu’nun kent ve ilçeleri de bizim için büyük önem taşıyor. Nitekim bu stratejimiz doğrultusunda sıklıkla yeni mağazalarımızı artırmaya devam edeceğiz.”

LG Electronics Türkiye’de 2014 yılı sonuna kadar yeni mağaza açmaya devam etmeyi ve 150 bayiye ulaşmayı hedefliyor.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Lg g watch

LG G Watch Tanıtıldı!

Bu yıl teknoloji harikası akıllı saatlerin yılı. Teknolojinin önde gelen firmalarından LG, Android Wear işletim sistemini …

Bir Cevap Yazın