Anasayfa / Mobil / LG G Vista Detayları

LG G Vista Detayları

Geçtiğimiz ay görselleri sızan LG G Vista akıllı telefonunun teknik özellikleride yine sızıntı devi @Evleaks tarafından paylaşıldı. LG G Vista detayları haberizmizde…

LG’nin G3’ün ardından G Vista model adına sahip yeni bir modeli pazara sunacağı bilgisi sızıntı devi @Evleaks tarafından paylaşılan görsellerle ortaya çıkmıştı. Cihaza dair özellikler ise bir süre gizli kaldıktan sonra ortaya çıkarıldı. Elbette yine @Evleaks tarafından…

VS880 ürün koduyla sahne alacak LG G Vista, yapılan son sızıntı paylaşımına göre 5.7 inç ekranla gelirken ekranın sunacağı çözünürlük değeri ise 720p olacak.
Üründe 1,5GB DDR2, 8 GB dahili depolama kapasitesi ve Adreno 305 grafikle Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926 işlemci; G Vista’nın teknolojisinin çekirdeğini oluşturacak. Sözkonusu işlemci 4 çekirdeğe sahip ve 1.2 GHz saat hızında çalışıyor.

Diğer teknik özellikleri
LG G Vista’da arka kamera 8 megapiksel, ön kamera ise 1.2 megapiksel çözünürlükte fotoğraf çekimine olanak tanıyor. Piliyle nispeten dikkat çeken modelde ilgili kapasite 3200mAh. 9.1mm’lik inceliğiyle de dikkat çekeceğe benzeyen LG G Vista’nın ağırlığı 168 gram.
Akıllı telefon teknik özellikler bakımından LG G3’ün yanına bile yaklaşamıyor. Cihazın HD çözünürlüklü 5,7 inç ekranı ile Sony Xperia T2 Ultra modeline güçlü bir rakip olacağını söylemek mümkün.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

LG G Watch 2 IFA Fuarında Tanıtılacak

LG yakın zamanda çıkarmış olduğu kare tasarımlı akıllı saatinin ardından şimdi de yuvarlak tasarıma sahip, …

Bir Cevap Yazın