Anasayfa / İnceleme / Logitech G502 Proteus Core oyuncu faresi incelemesi

Logitech G502 Proteus Core oyuncu faresi incelemesi

Logitech G502 Proteus Core içinde bulundurduğu 32 Bitlik Arm tabanlı işlemci ve depolama birimi sayesinde hafızasında 3 farklı kullanıcı profili saklıyabiliyor. Her kullanıcı için 11 adet programlana bilir tuş ataması yapabiliyorsunuz. Bu işlemleri Logitech’in resmi internet sitesinden indireceğiniz “Logitech Gaming Software” aracılığı ile yapabiliyorsunuz.

G502-yazilim

Aşağıdaki göreselde görüldüğü gibi programlanabilir tuşlara fare işlevi, tuş vuruşu ve çoklu makro ataması yapabiliyorsunuz.

G502-yazilim-5

Logitech G502’nin dahili hafızasını devre dışı bırakıp bilgisayar profilini kullanırsanız, yazılım içinde bulunan oyun profillerinden size uygun olanı seçip, her oyun için farklı tuş yapılandırması yapabilirsiniz.
G502-yazilim-4

Logitech G502’yi diğer oyuncu farelerinden ayıran bir özellik ise içinde bulundurduğu kızılötesi sensörüyle, bulunduğu yüzeyi algılayarak size daha iyi bir performans sunmayı amaçlıyor.

G502-yazilim-3

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Logitech G502 Kutu Açılımı ve Ön İnceleme

Oyuncu aksesuarları denince ilk akla gelen firmalardan biri Logitech’tir. Çevresel ürünleri ve kalitesiyle kullanıcıların kalbinde …

One comment

Bir Cevap Yazın