Anasayfa / Ses / Görüntü / Logitech, hoparlörleri kablosuz ses sistemine çeviriyor!

Logitech, hoparlörleri kablosuz ses sistemine çeviriyor!

Logitech, hoparlörlerinizi akıllı telefon veya tablet bilgisayarınız için kablosuz ses sistemine dönüştüren Logitech® Bluetooth® Audio Adaptör’ü tanıttı. Kompakt adaptör, çoklu Bluetooth bağlantısı sunarken, tek dokunuşla iki cihaza kadar aynı anda bağlanabiliyor.

Günümüzde gerek müzik depolama, gerekse dinlemek için akıllı telefonların artık daha çok tercih edildiğine dikkat çeken Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, ‘Logitech Bluetooth Audio Adaptör ile müziklerinizi PC hoparlörüne ve ev stereo sisteminize bağlayabilirsiniz. Kolayca kurulan adaptör, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kablosuz olarak herhangi bir kablolu hoparlöre bağlanmanızı ve stereo sesi çok kaliteli bir deneyimle dinleme imkanı sunuyor’ dedi.

logitech-bluetooth

Çoklu Bluetooth bağlantısı ile aynı anda iki cihaza bağlanabilir ve tek bir düğmeyle cihazlar arası geçiş yaparak müzik dinleyebilirsiniz. Cihazlar 15 metre kablosuz bağlantı alanından çıktığında ise devreye giren ‘otomatik yeniden eşleştirme özelliği’ ile yeniden sorunsuz ses deneyimi yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yüksek kaliteli bir akustik için üretilen Logitech Bluetooth Audio Adaptör’ü, sadece standart analog bir RCA veya 3.5 mm kablo ile hoparlöre bağlayabilir ve yaklaşık 15 metre alan içinde müzik dinleyebilirsiniz ve kontrol edebilirsiniz.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Logitech, iPhone 5/5S ve Samsung Galaxy S5 kılıflarını tanıttı

Kaliteli bilgisayar aksesuarları üreten firmalardan biri olan Logitech, tüketicilerin yoğun talepleri üzerine mobil cihaz aksesuarları üretimine …

Bir Cevap Yazın