Anasayfa / İnceleme / Logitech UE Boom incelemesi

Logitech UE Boom incelemesi

logitech ue boom incelemesi
logitech ue boom incelemesi

Hayatımızda önemli yere sahip olan mobil cihazlar, dışarıya ses verme konusunda tek başlarına pek bir anlam ifade etmiyorlar. Özellikle dışarıya ses paylaşma konusunda zayıf kalan cep telefonu ve tabletler, Logitech UE Boom ekstra veya benzeri bir harici hoparlöre ihtiyaç duyuyorlar. 

Logitech UE Boom
Logitech UE Boom

UE Boom sağlam mı?

Silindir biçimindeki UE Boom, kauçuk dış malzemeye sahip. Bu sayede yere düşürmemiz durumunda kolay kolay zarar görmüyor. Ayrıca hoparlörün çevresi o kadar kalın bir kumaşla kaplanmış ki kolay kolay su da geçirmiyor. Elbette ki suya batırıp çıkardığımızda UE Boom zarar görecektir fakat üzerine su sıçramaması için ekstra çaba göstermemize gerek kalmıyor.

UE Boom Boyutları

Ürün 530 gram ağırlığında ve 6.6 inç çapında. 18 cm yüksekliğindeki ürün, ilk bakışta taşınması zor bir ürün gibi görünse de birazdan bahsedeceğimiz ses kalitesiyle ağırlığının hakkını verir durumda. Ses kalitesine birazdan değineceğiz.
logitech-ue-boom-saglam

Hayatımızda önemli yere sahip olan mobil cihazlar, dışarıya ses verme konusunda tek başlarına pek bir anlam ifade etmiyorlar. Özellikle dışarıya ses paylaşma konusunda zayıf kalan cep telefonu ve tabletler, Logitech UE Boom ekstra veya benzeri bir harici hoparlöre ihtiyaç duyuyorlar.  UE Boom sağlam mı? Silindir biçimindeki UE Boom, kauçuk dış malzemeye sahip. Bu sayede yere düşürmemiz durumunda kolay kolay zarar görmüyor. Ayrıca hoparlörün çevresi o kadar kalın bir kumaşla kaplanmış ki kolay kolay su da geçirmiyor. Elbette ki suya batırıp çıkardığımızda UE Boom zarar görecektir fakat üzerine su sıçramaması için ekstra çaba göstermemize gerek kalmıyor. UE Boom Boyutları Ürün 530 gram ağırlığında ve…

Review Overview

Ses kalitesi - 90%
Taşınabilirlik - 70%
Ek özellikleri - 85%

82%

Akıllı telefonla kullanılabilecek en iyi bluetooth hoparlörlerden biri olan UE Boom, biraz pahalı olmasına rağmen (600 TL) tercih edilebilecek bir ürün. 2 tane satın alır mısınız bilmiyorum ama 2'siyle gerçekten çok başarılı bir ses kalitesi elde edebiliyoruz.

User Rating: 3.95 ( 1 votes)

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Logitech, iPhone 5/5S ve Samsung Galaxy S5 kılıflarını tanıttı

Kaliteli bilgisayar aksesuarları üreten firmalardan biri olan Logitech, tüketicilerin yoğun talepleri üzerine mobil cihaz aksesuarları üretimine …

Bir Cevap Yazın