Anasayfa / İnceleme / Logitech UE Boom incelemesi

Logitech UE Boom incelemesi

UE Boom’un içerisinde 2 tane 3.8 cm’lik aktif, 2 tane de 5 cm’lik pasif sürücü yer alıyor. Bu sürücülerle UE Boom, etkileyici bir ses kalitesi sunabiliyor. 90 ila 20.000 Hz frekans aralığını sunabilen ürün, bas sesleri bile rahatlıkla verebiliyor.

logitech-ue-boom-apps

Ürünün sağladığı ses miktarı ise muazzam. Yaklaşık 1 7 – 20 metrekarelik odamı doldurmaya yetiyor. Ürünün sesini sonuna kadar açınca bile kolay kolay çatlama yapmıyor. 2 tanesini bir araya getirince işlerin çığırından çıktığını da belirtmeme gerek yok herhalde icon smile Logitech UE Boom inceleme 2 tanesiyle açık havada bile tatmin edici sonuç elde edebilirsiniz.

 

Hayatımızda önemli yere sahip olan mobil cihazlar, dışarıya ses verme konusunda tek başlarına pek bir anlam ifade etmiyorlar. Özellikle dışarıya ses paylaşma konusunda zayıf kalan cep telefonu ve tabletler, Logitech UE Boom ekstra veya benzeri bir harici hoparlöre ihtiyaç duyuyorlar.  UE Boom sağlam mı? Silindir biçimindeki UE Boom, kauçuk dış malzemeye sahip. Bu sayede yere düşürmemiz durumunda kolay kolay zarar görmüyor. Ayrıca hoparlörün çevresi o kadar kalın bir kumaşla kaplanmış ki kolay kolay su da geçirmiyor. Elbette ki suya batırıp çıkardığımızda UE Boom zarar görecektir fakat üzerine su sıçramaması için ekstra çaba göstermemize gerek kalmıyor. UE Boom Boyutları Ürün 530 gram ağırlığında ve…

Review Overview

Ses kalitesi - 90%
Taşınabilirlik - 70%
Ek özellikleri - 85%

82%

Akıllı telefonla kullanılabilecek en iyi bluetooth hoparlörlerden biri olan UE Boom, biraz pahalı olmasına rağmen (600 TL) tercih edilebilecek bir ürün. 2 tane satın alır mısınız bilmiyorum ama 2'siyle gerçekten çok başarılı bir ses kalitesi elde edebiliyoruz.

User Rating: 3.95 ( 1 votes)

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Logitech, iPhone 5/5S ve Samsung Galaxy S5 kılıflarını tanıttı

Kaliteli bilgisayar aksesuarları üreten firmalardan biri olan Logitech, tüketicilerin yoğun talepleri üzerine mobil cihaz aksesuarları üretimine …

Bir Cevap Yazın