Anasayfa / Donanım / Logitech’den Yeni Color Colletion Mouse’lar

Logitech’den Yeni Color Colletion Mouse’lar

Logitech, en popüler üç mouse’u M325, M317 ve M187’yi yeni tasarımları ve modern renkleriyle yorumladığı 6. Yıl Tasarım Koleksiyonu’nu teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu.

Yeni Logitech Color Collection’ın kullanıcıların tarzını tamamlamak için özel olarak tasarlandığını söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Renk ve modeller ruh halimizi etkilerken, aynı zamanda da stilimizi yansıtmamıza yardımcı olur. Yeni Logitech mouse’ların şık tasarımı ve enerjik renkleriyle kendinizi ifade edin ve tarzınızı yansıtın” dedi.

Göz alıcı desenlere sahip Yeni Logitech Color Collection Mouse’lar, mikro- hassas kaydırma özelliğine sahip, hassasiyet ve konforun mükemmel karışımı Logitech Wireless Mouse M325, kompakt çizgileri ve gelişmiş optik izleme özelliğiyle dikkat çeken Logitech Wireless Mouse M317 ve kompakt tasarımıyla her yere rahatça taşınabilen Logitech Mini Mouse M187’dan oluşuyor.
Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları:
Logitech M325 $26+KDV
Logitech M317 $21+KDV
Logitech M187 $21+KDV

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Logitech, iPhone 5/5S ve Samsung Galaxy S5 kılıflarını tanıttı

Kaliteli bilgisayar aksesuarları üreten firmalardan biri olan Logitech, tüketicilerin yoğun talepleri üzerine mobil cihaz aksesuarları üretimine …

Bir Cevap Yazın