Anasayfa / Donanım / Logitech’ten uygun fiyatlı ses sistemi: Logitech Z213
logitech z213

Logitech’ten uygun fiyatlı ses sistemi: Logitech Z213

Dünyanın önde gelen en büyük aksesuar üretici firmalarından biri olan Logitech, iki uydu hoparlör ve özel bir subwoofer’dan oluşan 2.1 multimedya ses sistemi Logitech Z213‘ü tanıttı. Logitech, kalitesinden ödün vermeden ürettiği Z213 ses sistemi uygun fiyatı ile tam bir Fiyat/Performans ürünü olmaya aday.

Fazla para vermeden mükemmel ses kalitesi almak isteyenler için tasarlanan Logitech Z213 Speaker, kompakt tasarımı ile masanızda veya oturma odanızda küçük bir yer kaplıyor.

Logitech-Z213-kontrol
Logitech Z213 MultiMedia Speakers

Windows® ve Mac OS® bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve MP3 çalarlar dahil olmak üzere audio cihazları ile uyumlu olan Logitech Multimedya Speaker Z213, Speaker sisteminin 4 inç uzunluğundaki sürücüsü ve alttan atımlı subwoofer’ı sayesinde en sevdiğiniz müzik, film ve oyunların baslarını duyabilir, subwoofer’ın arkasında yer alan düğmelerle bas seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Kablolu kontrol paneliyle ses yüksekliğini dilediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Müziğinizi özel dinlemek istediğinizde kontrol panelindeki 3.5 mm’lik kulaklık girişine stereo kulaklıklarınızı takmanız yeterli.

Logitech Multimedya Speaker Z213 Türkiye’de Temmuz ayında, 29 Euro tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satışa sunulacak.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Logitech, iPhone 5/5S ve Samsung Galaxy S5 kılıflarını tanıttı

Kaliteli bilgisayar aksesuarları üreten firmalardan biri olan Logitech, tüketicilerin yoğun talepleri üzerine mobil cihaz aksesuarları üretimine …

Bir Cevap Yazın