Anasayfa / Yazılım / OS X Yosemite kullanıcılara sunuluyor!
Os X Yosemite

OS X Yosemite kullanıcılara sunuluyor!

Apple, yeni işletim sistemi OS X Yosemite bu hafta 4. betasını geliştiricilerle sunmuştu. Verilen bilgilere göre yarından itibaren Mac kullanıcılarına halka açık betasını indirerek Mac’inize yükleyebilirsiniz.

Haziran ayının ilk günlerinde evrensel geliştiriciler konferansı’nda tanıtılan ve 2 ay gibi bir süredir sadece geliştiricilere sunulan OS X Yosemite yarından itibaren tüm Mac kullanıcıları ile buluşmaya hazır. Pazartesi 4. betası geliştiriciler için yayınlanan işletim sistemi yarından itibaren tüm Mac kullanıcıları tarafından yüklenebilecek.

OS X Yosemite için Beta programına kaydolmak gerekiyor

Halka açık olan ilk sürümün, Pazartesi günü geliştiriciler için yayınlanan 4. beta sürümünden farklı olmayacağı verilen bilgiler arasında. Yeni Mac Os sürümü görmek için sabırsızlanan Mac kullanıcılarına ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. Sizde OS X Yosemite betasını bir an önce bilgisayarınıza kurmak istiyorsanız Apple’ın beta programına kaydolmanız gerekiyor.
OS X Yosemite ti nasıl yüklerim?
Buradan ulaşabileceğiniz beta programı sayfasında, Apple ID ve şifreniz ile oturum açarak kullanıcı sözleşmesini onaylayın. Bu basit işlemi tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken beklemek. OS X Yosemite Kamu Betası hazır olduğunda Apple tarafından size e-posta ile indirme bağlantıları gönderilecek.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Apple Watch, fiyatı beklentilerin üstünde

Apple Watch öyle pahalı ki, kredi mi çeksek, yoksa aracımızı mı satsak bilemedik!

Bir Cevap Yazın