Anasayfa / Mobil / Samsung Galaxy Ace 4, gün yüzüne çıktı
Galaxy Ace 4
Galaxy Ace 4

Samsung Galaxy Ace 4, gün yüzüne çıktı

Samsung, akıllı telefon ve tabletlerdeki ağır toplarını bir bir ortaya dökmüş durumda. Şirketin en üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 4′ün tanıtımına ise oldukça uzun bir süre var.

Güney Kore’li üreticinin son günlerdeki hareketleri, Note 4‘ün tanıtılacağı tahmin edilen Eylül ayına dek, elleri bağlı beklemeyeceğini gösteriyor. Şirketin bu boşluğu ekonomik akıllı cihazlarının tanıtımıyla değerlendireceği, geçtiğimiz haftalardaki gelişmelerle belli olmuş durumdaydı.

Bugün görselleri ortaya çıkarılan yeni cihaz da, tıpkı öncekiler gibi giriş seviyesine yönelik özelliklere sahip olacağının sinyallerini veriyor. Samsung Galaxy Ace 4′ün ilk resmi görüntülerini yayımlayan yetkililer, şimdilik detaylı bir teknik liste sunmaktan kaçınıyorlar. Bu yüzden, Galaxy Ace serisinin yenilenmiş modeli Ace 4 hakkında söyleyebileceklerimiz oldukçakısıtlı.

Şimdilik elimizde bulunan ayrıntılar, bu akıllı telefonun 4,5 inç boyutlu ekran paneli taşıyacağı ve çift çekirdekli 1 GHz’lik bir işlemciye sahip olacağı bilgilerini içeriyor. Samsung’un standart hale gelmiş TouchWiz Essence arayüzü ve Android 4.4 KitKat işletim sistemini taşıyacak bu cihaz, yakın zamanda daha ayrıntılı bir tanıtımla karşınızda olacak.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Samsung Galaxy Note 4, fiyatı ve çıkış tarihi

Samsung’un akıllı telefonları ülkemizde oldukça popüler halde. Güney Kore’li dev teknoloji firması Samsung, markasının yurdumuzda …

Bir Cevap Yazın