Anasayfa / Güncel / Samsung Galaxy Tab S ailesi ülkemizde satışa çıkıyor

Samsung Galaxy Tab S ailesi ülkemizde satışa çıkıyor

Samsung‘un Super AMOLED ekranları ile donattığı tabletleri Galaxy Tab S 8.4 ve Galaxy Tab S 10.5 ülkemizde satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Teknosa gibi online satış mağazalarında görünmeye başlayan serinin Galaxy Tab S 8.4 modelinin fiyatı 999TL, Galaxy Tab S 10.5 modelinin fiyatı ise 1199TL fiyat etiketinde olduğunu görüyoruz.

Galaxy Tab S ailesinin öne çıkan ve rakiplerinden ayıran özellikleri olarak renkleri daha canlı gösteren Super AMOLED ekran kullanıyor olması, 6.6mm kalınlık ve 465gr ağırlıkta olması. Ailenin ekranı ile yapılan testlerde en parlak tablet ekranı ilan edilmişti.

Galaxy Tab S ailesinde boyut ve batarya haricinde cihazların teknik özellikleri ortak. Serinin WiFi versiyonları Exynos 5 Octa 5420, LTE versiyonları ise Snapdragon 801 yongasetinden gücünü alıyor.

Galaxy Tab S ailesinin teknik özellikler isE şöyle;

2560×1600 piksel çözünürlük, 3GB RAM, 16GB artırılabilir hafıza, 8MP çözünürlükte LED flaşlı arka kamera, parmak izi okuyucu ortak özellikler arasında. Galaxy Tab S 8.4 modelinde 4900 mAh gücünde, Galaxy Tab S 10.5 modelinde ise 7900mAh gücünde batarya mevcut. Seri 25 Temmuz itibariyle sevkiyata başlayacak.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Samsung Galaxy Mega 2’nin Teknik Özellikleri Açıklandı

Ssmsung Galaxy Mega 2‘nin teknik özellikleri kullanıcıları pek mutlu edecek gibi görünmüyor. Samsung’un büyük boy …

Bir Cevap Yazın