Anasayfa / Donanım / Thermaltake’ten Mini ITX Kasa: CORE V1
thermaltake core v1

Thermaltake’ten Mini ITX Kasa: CORE V1

Son günlerde yaygınlaşan mini-itx anakart ve kasalar kullanıcılara taşıma konusunda oldukça rahatlık sağlıyor. Mini ITX kasa, yapısı itibariyle normal kasalara göre küçük ve hafif oluyorlar. Sizde havalandırma yönünden iyi ve oyun sistemi kurmayı düşünüyorsanız çift yuva ekran kartı desteği olan Thermaltake Core V1 kasayı tercih edebilirsiniz.

Oldukça hoş görünümlü ve bakımı kolay olan kasanın soğutma sistemi de başarılı. Alt, üst ve yan kısımları değiştirilebiliyor aynı zamanda kasa içide gösterilebiliyor. Ön kısımda 200 mm genişliğinde giriş fanı ve arka kısmında 120 mm’lik çıkış fanı kasa içerisinde geliyor. Thermaltake Core V1 25 cm uzunluğundaki ekran kartlarına destek veriyor. Kasanın alt  kısmına takılan anakarta 140 mm’ye kadar işlemci soğutucusu, çift yuva işgel eden ekran kartlarını ve 18 cm genişliğinde güç kaynağı takabilirisiniz. Yan kısımlara 120mm ve 140 mm çift fan ekleme imkanınız bulunuyor ayrıca sistem bazı su soğutma sistemlerini de destekliyor.  Optik sürücü yuvası bulunmayan kasanın fiyatı ise oldukça uygun.

Thermaltake_Core_V1
Thermaltake Core V1

Thermaltake Core V1‘in fiyatı sadece 50$ gibi güzel bir fiyatla son kullanıcıya ulaşıyor.

Thermaltake Core V1 inceleme
Thermaltake Core V1 inceleme

 

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Thermaltake’den yeni Frio Silent soğutucu serisi

İşlemci soğutucusu, güç kaynakları, kasa ve oyuncu aksesuarları üreten Thermaltake, yeni Frio Silent soğutucu serisini 3 …

Bir Cevap Yazın