Anasayfa / Uygulamalar / Android / Vine güncellemesi yeni özellikler getiriyor
vine logo
vine

Vine güncellemesi yeni özellikler getiriyor

Twitter’ın sahip olduğu 6 saniyelik mini video paylaşım servisi Vine‘a güncelleme ile yeni özellikler geldi. Bu güncelleme ile Vine Loop özelliğine kavuşmuş oldu.

Mikro blog sitesi Twitter geçtiğimiz yıllarda kullanıcıların 6 saniyelik videolar paylaşabileceği Vine platformunu devreye sokmuştu. Binlerce fenomen yetiştiren bu platform kısa sürede popüler olmuş ve sürekli gelen uygulama güncellemesi ile mobil arayüzü gelişmişti.

Vine’lara sayaç geldi
Geçtiğimiz aylarda gelen güncelleme ile “Vine Mesaj” özelliğine kavuşan Vine uygulaması bir güncelleme daha aldı. Bu güncelleme ile Vine’nın tasarımında küçük çaplı değişikliklerin yapılmasının yanında “Vine Loop Counts” özelliği uygulamaya eklendi. Vine Loop Counts özelliği ile paylaşılan videoların döngü içerisinde ne kadar izlendiği ortaya çıkıyor.

vine_loop
vine loop

Vine’ı App Store, Google Play Store ve Windows Phone Mağaza’dan indirip yeni özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Firmanın yakında güncellemeler ile yeni özellikler ile karşımıza çıkacağını belirtelim.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Twitter GIF’leri destekleyecek

Twitter bugün @support hesabından yapılan bir açıklama  ile artık Gif  resim formatlarını destekleyeceğini bildirdi. Android …

Bir Cevap Yazın