Anasayfa / Oyun / Watch Dogs liderliğini sürdürüyor!
Watch Dogs
Watch Dogs

Watch Dogs liderliğini sürdürüyor!

Her hafta düzenli olarak oyuncular ile paylaşılan Birleşik Krallık oyun satışları listesinde Watch Dogs, bir çok ülkede olduğu gibi liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Yeni çıkan oyunların zirveyi tatma şansı yakaladığı Birleşik Krallık’ta bazı oyunların uzun süre zirveyi zorlaması zor olsada, Ubisoft‘un yeni bebeği Watch Dogs bu anlamda hiç zorlanmadığını görüyoruz.

Birleşik Krallık’ta oyun satışlarında bu hafta tahta oturan yine Watch Dogs oldu. Beşinci kez liderliğe oturan Ubisoft’un başarılı yapımı geçtiğimiz hafta da ilk sırada yer alıyordu. Geçtiğimiz hafta ikinci sırada kendine yer bulan Sniper Elite 3 ise bu hafta ciddi düşüş yaşayarak beşinci sırada yer aldı. Uzun zaman boyunca ilk sıralarda yer alan Titanfall ise gün geçtikçe kan kaybetmeye devam ediyor ve bu hafta kendini sekizinci sırada buldu.

Uzun zamandır ilk üç sıralardan uzakta kalan Call of Duty: Ghost ise yükselişe geçerek üçüncülüğe oturdu. Tahminlerimize göre GTA 5 PS 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkınca bu liste tepetaklak olacak gibi görünüyor.

İşte listenin tamamı;

  1. Watch Dogs (Ubisoft)
  2. FIFA 14 (EA)
  3. Call of Duty: Ghosts (Activision)
  4. Wolfenstein: The New Order (Bethesda)
  5. Sniper Elite 3 (505 Games)
  6. Minecraft Xbox 360 Edition (Microsoft)
  7. Minecraft PS3 Edition (Sony)
  8. Titanfall (EA)
  9. Battlefield 4 (EA)
  10. Mario Kart 8 (Nintendo)

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Watch Dogs

Watch Dogs Deluxe Edition DLC’si Çıktı

Oyunlara gelen eklenti paketleri onları ayakta tutan en önemli unsurlardandır. Biten oyunları çoğumuz tekrar oynamıyoruz, …

Bir Cevap Yazın