Anasayfa / Yazılım / Windows 8.1 Update 2 Ağustos ayında yayınlanabilir
servicepack 1

Windows 8.1 Update 2 Ağustos ayında yayınlanabilir

Windows 8.1 işletim sistemleri için Update 1 güncellemesinin yayımlanmasının ardından gözler Windows 8.1 Update 2‘ye çevrildi. Ağustos ayında sunulması beklenen Update 2 paketinin içeriği kesin olarak bilinmiyor.

Microsoft’un tüm kullanıcılara uygun bir işletim sistemi haline getirmek için sıkı bir çalışma yürüttüğü Windows 8.1 için ilk önemli güncelleme geçtiğimiz aylarda kullanıcılara sunuldu. Bir süre için başlat menüsünün geri döneceği güncelleme olarak anılan Update 2′nin böylesi önemli bir yenilik içermeyeceği ve sadece performansı arttıracak güncellemeler içereceği bir süre önce ortaya çıktı.

Başlat menüsünün 2015 yılında kullanıcılara sunulacak olan Windows 9‘a saklandığı ve Windows 8.1 Update 2‘de kayda değer bir değişikliğin olmayacağının ortaya çıkmasının ardından yeni güncellemeden beklentiler düşmüştü. Microsoft’ta bu durumun farkında olacak ki, Windows 8.1′in yeni güncellemesi için daha önceki güncellemede olduğu gibi bir basın toplantısı düzenlemeyi planlamıyor. Hatta Microsoft‘a yakınlığıyla bilinen kaynaklara göre Update 2, Ağustos ayında yayınlanan olağan güncellemelerle beraber sessizce kullanıcılara sunulacak.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Nokia Lumia 730 Gün Yüzüne Çıktı

Microsoft’un uzun süredir beklenen orta seviye akıllı telefonu Lumia 730 gün yüzüne çıktı. Nokia Lumia …

Bir Cevap Yazın