Anasayfa / Güncel / Yeni iPod touch satışta sunuldu

Yeni iPod touch satışta sunuldu

Apple, yenilenen iPod Touch serisini satışa sundu. Yeni iPod Touch 5 MP isight kamera ve farklı renk seçenekleriyle 579 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

iPod touch’ta kolayca gerçek zamanlı fotoğraf efektleri uygulanmasını sağlayan kamera uygulaması filtreleri dahil 200’ün üzerinde özellik sunan iOS 7 işletim sistemi bulunuyor. Ayrıca, fotoğraflar uygulaması fotoğrafları zamana veya yere göre otomatik olarak düzenleyebilecek yollar sunuyor. iCloud fotoğraf paylaşımı ile fotoğraf ve videolar istenilen kişilerle kolayca paylaşabiliyor. Herhangi bir iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’den ise istenildiği zaman paylaşılan yayınlara erişilebiliyor. Yeni iPod touch’lar, bu sonbaharda çıkacak iOS 8’e de güncellenecek.

ipod

16 GB iPod touch, bugünden itibaren ABD’de, ilerleyen günlerde ise tüm dünyada, pembe, sarı, mavi, gümüş rengi ve uzay grisi renk seçenekleriyle Apple Online Store’dan, Apple Store’lardan ve Apple Yetkili Bayileri’nden 579 TL önerilen fiyatla satın alınabilecek. 32 GB model 699 TL, 64 GB model 849 TL olmak üzere yeniden fiyatlandırıldı. iPod touch’ı kullanmak için iTunes 10.7 yüklü bir Mac veya Windows PC yeterli oluyor. Bazı iPod touch özelliklerini kullanmak için ise Apple ID gerekebiliyor.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

Apple İkinci Mağazasını Anadolu Yakasına Açıyor

5 Nisan 2014’te Apple, Türkiye’de ilk mağazasını Zorlu Center’a açmıştı. İlk mağazasını İstanbul’daki Avrupa yakasına açan …

Bir Cevap Yazın