Anasayfa / İnceleme / YouTube Videolarınıza 3 Saniye Intro Eklemek Artık Mümkün

YouTube Videolarınıza 3 Saniye Intro Eklemek Artık Mümkün

Dünyanın en yaygın video paylaşım platformu YouTube, elbette Google’ın da desteği ile gün geçtikçe daha da büyüyerek hizmetlerini artırmaya hem kanal sahiplerine, hem de reklam verenlere yeni hizmet ve seçenekler sunmaya devam ediyor.

Son yapılan açıklamaya göre YouTube videolarının başına, içerik üreticiler, yani kanal sahipleri, kendi kanallarının ufak bir tanıtım videosu (intro) ekleyebilecekler.

Sadece 3 saniye sürecek olan bu giriş videosunu “liste dışı” seçeneği ile kanalınıza yükleyerek InVideo Programming (Video içi programlama) sayfasından “bir kanal reklamı videosu ekle” seçeneği ile istediğiniz videoların başına ekleyebileceksiniz.

Yine YouTube’un açıklamasına göre bu videolar yalnızca kanalın kendisine ait tanıtımlar içerebilecek, yani kanal sahipleri, kendi kanallarının introsunda başka bir markanın ya da kanalın reklamını yapamayacaklar ve bu hizmeti kendi kanallarını tanıtmak için kullanacaklar.

Hakkındı Halil Özekinci

Teknoloji tutkunu, fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi sever.

Check Also

YouTube Mobil Platformlar için 2K Çözünürlük Desteğine Başladı

YouTube’un güncellenen Android uygulaması sayesinde mobil platformlarda daha yüksek çözünürlüklü 2K videolar izleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın